Turkusowy Facebook

Udostępnij:

Poniżej znajdziesz linki do facebookowych stron i grup promujących Turkusowe zarządzanie


Polskie:

Wszyscy jesteśmy turkusowi
www.facebook.com/groups/dwanasciepytan/
Grupa skupiająca entuzjastów, sceptyków i wszystkie osoby zainteresowane turkusową filozofią. To jest miejsce, w którym chcemy uczyć się od siebie wzajemnie a także wymieniać doświadczeniami i poglądami na temat turkusu. Będziemy też słuchać i opowiadać o naszych sukcesach i porażkach na drodze do stworzenia turkusowej organizacji.

W drodze do Turkusu
www.facebook.com/groups/wdrodzedoTURKUSU/
Grupa zamknięta (trzeba zawnioskować o dostęp) służąca sympatykom turkusowego zarządzania do wymiany informacji i doświadczeń.

W stronę Turkusu
www.facebook.com/groups/wstroneturkusu/
"Jeśli czujesz się wyzwany, by stworzyć zdecydowanie bardziej uczłowieczone i duchowe, wypełnione sensem i bardziej wydajne miejsca pracy, wówczas, mam nadzieję, że ta grupa dostarczy ci dodatkowej pewności, że jest to możliwe."

Holacracy in Poland / Holakracja PL
www.facebook.com/groups/holacracyPL/
W tej grupie koncentrujemy się na dzieleniu się wiedzą, wydarzeniami, informacjami na temat Holakracji. Mamy nadzieję że grupa pomoże Ci w lepszym zrozumieniu Holakracji jako systemu dla zmiany działania Twojej organizacji.Zagraniczne (prowadzone w języku angielskim):

Teal for Teal International
www.facebook.com/groups/442568469283768/
Connecting Teal practitioners all over the world - illuminating new systems and making humane workplaces a reality...

Teal for Startups
www.facebook.com/groups/TealForStartups/
This group supports a free exchange of ideas about Teal / self-management themes as put forward by Frederic Laloux in the book
It is a space to share high quality materials and tools created by T4S with the world. Our goal is to increase knowledge and raise awareness (within and outside of our community) on those topics, as well as the future of work in general.


Brak komentarzy